top of page

HAKKIMDA

1969 yılında İstanbul’da doğan Ebru Tarım Dilekcan, Erenköy Kız Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Uluslararası bir denetim ve danışmanlık şirketi olan Pricewaterhouse Coopers (PwC)’ın İstanbul, Dublin, Londra, Manchester, ofislerinde 21 sene çalışmış ve bir proje için Hollanda'da yaşamıştır. Ülke ve dil sınırlarının çok ötesinde insanın kendine has yargısız, stressiz, rekabetsiz doğasıyla ve bu hayata getirdiği hediyeleriyle ilgili olan Ebru Tarım Dilekcan, dünyanın her birimiz için muhteşem bir yaşam alanı olduğu ve ancak bilinç seviyemizi yükselterek yerküremizde sürdürülebilir bir yaşama sahip olabileceğimizin bilincindedir. Tüm yolculuğu, bunu duymayı seçenlere ulaşmak ve onlarla çalışmak üzerinedir.

 

21 senelik uluslararası kurumsal kariyerini ve üst düzey yöneticiliğini bırakarak, Access Consciousness’ın simultane tercümanı ve sertifikalı eğitmeni olarak dünyanın dört bir yanına seyahat eden Ebru Tarım Dilekcan bu konuda bütün ileri düzey eğitimlere katılmış ve Access Consciousness’ın pek çok özel alanında da eğitmeni olmuştur.

Eğitim, seminer, workshop ve seanslarını davet edildiği ülke ve şehirlerde sürdürmektedir. Türkiye, İngiltere, Kıbrıs, Almanya, Hollanda ve İsviçre şu ana kadar çalışmalarını sürdüğü ülkeler arasındadır. Her zaman, her koşulda, her alanda daha çok yaratacak olan, mevcudun ötesinde bir şeyin mümkün olabileceğini bilen ve seçimlerimizle, yargısız bir alandan kendimize has hediyelerimizle yarattığımızın farkında olan Ebru Tarım Dilekcan; kalemiyle, sözüyle, eğitimleri, work shopları ve özel seanslarıyla dünyanın dört bir yanında bilinç seviyelerini yükselterek daha mutlu, huzurlu ve sağlıklı olma arayışında olan bireylere, okullara, kuruluşlara, şirketlere sunacağı araçlar ve yöntemlerle yargısız, stressiz bir alanda, rekabet olmaksızın da üretken, verimli ve başarılı olunabileceğini göstermektedir.

HEDEFİM

Yaşadığın hayat sana yetiyor mu? Daha fazlasının olması gerektiğini biliyor ve bunu mu arıyorsun? Pek çok insan gibi ‘mutlu ve başarılı’ olamadığın için sürekli kendini yargılıyor ve kendinde bir yanlışlık mı arıyorsun? Bedenin de çeşitli sağlık sorunlarıyla sana bir şeyler mi anlatmaya çalışıyor ? 

Ya sende bir yanlış yoksa? Ya sen bu Dünyaya bir Hediye isen! Çevrendekilerin senden beklediği gibi değil de sadece SEN olarak! Ya kendin olmak, hayatını, işini, çevreni ve dünyayı değiştirmek için gereken tek şey ise? 

 

Ya seni bunaltan, strese sokan şey iş hayatına, kendine ve paraya karşı bakış açıların, beklentilerin ve yargıların ise?  Ve bunların hepsi senin hayatını, işini ve para realiteni kısıtlıyorsa? 

Tüm bunları değiştirip, yaşamına ve iş hayatına kolaylığı, neşeyi ve parayı çekmeyi seçer miydin? 

 

HEDEFİM daha keyifli, kolay ve refah içinde bir hayatın senin için de mümkün olduğunu göstermek ve bunun önünde duran engelleri kaldırmanı kolaylaştırmak.

 

Hayatın tümü gerçekten seçebilen herkese Kolaylık, Neşe ve İhtişamla gelebilir!

bottom of page