top of page

Bireysel seanslar kişinin talepleri doğrultusunda içinde bulunduğu duruma en uygun seansın hangisi olacağı dikkate alınarak gerçekleştirilir. Şahsen olduğu gibi, telefonla veya Online olarak da

(Skype, Zoom, WhatsApp üzerinden) yapılır.

 

Senfoni Seansı

Senfoni Seansı, bedene dokunarak ve dokunulmadan yapılan enerjetik bir seanstır. Bu seans değişimle ilgili ve size güç vererek sizi tamamen farklı bir YAŞAMA açılmaya davet eder. Senfoni seansı bu realitenin içinde gerçek diye satın aldığınız her şeyin ötesinde sizin ve bedeniniz için neyin gerçek olduğuna erişmeye başlamanıza izin verir. Bu seans Access Consciousness’in araçlarını ve Dr. Dain Heer’in yarattığı enerji değişim çalışmasını baz alır.

Suistimale Tutunma Seansı

Suistimale Tutunma her türlü suistimalin beden üzerindeki etkilerini kaldırmaya yönelik özel bir beden seansıdır. Suistimalin içinde fiziksel, cinsel taciz dışında kendi kendimizi yargılayarak da yaptığımız bize ve bedenimize hizmet etmeyen her türlü kötüye kullanma ve kullanılma da vardır. Suistimale tutunma seansı kişiye varlığı ve bedeniyle ilgili çok farklı bir özgürlük tanıyan bir seanstır. Seansın ön koşulu önceden dinlenilmesi gereken enerjetik bir temizlik CD’si vardır. Bu koşul ilk etapta kişinin bu konudaki bakış açılarını temizleyip bedene bundan sonra bu seansı almaya alan açmasıyla ilgilidir.

Access Bars Seansı

Access Beden Prosesleri Seansı

Enerjetik Alan Temizliği Seansı

Yüz yüze ve telefonla bireysel eğitim seansları
bottom of page