top of page

ABOUT ME

1969 yılında İstanbul’da doğan Ebru Tarım Dilekcan, Erenköy Kız Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Uluslararası bir denetim ve danışmanlık şirketi olan Pricewaterhouse Coopers (PwC)’ın İstanbul, Dublin, Londra, Manchester, ofislerinde 21 sene çalışmış ve bir proje için Hollanda'da yaşamıştır. Ülke ve dil sınırlarının çok ötesinde insanın kendine has yargısız, stressiz, rekabetsiz doğasıyla ve bu hayata getirdiği hediyeleriyle ilgili olan Ebru Tarım Dilekcan, dünyanın her birimiz için muhteşem bir yaşam alanı olduğu ve ancak bilinç seviyemizi yükselterek yerküremizde sürdürülebilir bir yaşama sahip olabileceğimizin bilincindedir. Tüm yolculuğu, bunu duymayı seçenlere ulaşmak ve onlarla çalışmak üzerinedir.

 

21 senelik uluslararası kurumsal kariyerini ve üst düzey yöneticiliğini bırakarak, Access Consciousness’ın simultane tercümanı ve sertifikalı eğitmeni olarak dünyanın dört bir yanına seyahat eden Ebru Tarım Dilekcan bu konuda bütün ileri düzey eğitimlere katılmış ve Access Consciousness’ın pek çok özel alanında da eğitmeni olmuştur. Eğitim, seminer, workshop ve seanslarını davet edildiği ülke ve şehirlerde sürdürmektedir. Türkiye, İngiltere, Kıbrıs, Almanya, Hollanda ve İsviçre şu ana kadar çalışmalarını sürdüğü ülkeler arasındadır. 

_DSC0018.JPG

Her zaman, her koşulda, her alanda daha çok yaratacak olan, mevcudun ötesinde bir şeyin mümkün olabileceğini bilen ve seçimlerimizle, yargısız bir alandan kendimize has hediyelerimizle yarattığımızın farkında olan Ebru Tarım Dilekcan; kalemiyle, sözüyle, eğitimleri, work shopları ve özel seanslarıyla dünyanın dört bir yanında bilinç seviyelerini yükselterek daha mutlu, huzurlu ve sağlıklı olma arayışında olan bireylere, okullara, kuruluşlara, şirketlere sunacağı araçlar ve yöntemlerle yargısız, stressiz bir alanda, rekabet olmaksızın da üretken, verimli ve başarılı olunabileceğini göstermektedir.

HEDEFİMİZ

Yaşadığınız hayat size yetiyor mu? Daha fazlasının olması gerektiğini biliyor ve bunu arıyor musunuz? Pek çok insan gibi ‘mutlu’ olamadığınız için sürekli kendinizi yargılıyor ve kendinizde bir yanlış mı arıyorsunuz? Bedeniniz de size tüm bunları göstermek adına adeta çırpınarak pek çok sağlık sorunlarıyla size bunu anlatmaya mı çalışıyor? 

Ya sizde bir yanlış yoksa? Ya siz bu Dünyaya olduğunuz gibi bir Hediye iseniz! Başkalarının sizden olmanızı beklediği gibi değil. Sadece siz olarak! Ya sadece kendiniz olmak, hayatınızı, işinizi, çevrenizdeki herkesi, her şeyi ve dünyayı değiştirmek için gereken tek şey ise? 

 

Ya sizi bunaltan, strese sokan şey iş hayatına, kendinize ve paraya karşı bakış açılarınız, beklentileriniz ve bu konulardaki yargılarınız ise?  Ve bu bakış açılarınız sizin hayatınızı, işinizi ve para realitenizi yaratıyorsa? 

Tüm bunları değiştirip, yaşamınıza ve iş hayatınıza kolaylığı, neşeyi ve parayı çekmeyi seçer miydiniz? 

 

HEDEFİMİZ, siz de seçerseniz artık kalıplardan çıkıp belki de algıladığınız, bildiğiniz ama bir türlü yaratamadığınız daha keyifli, daha kolay ve daha çok bolluk bereket içinde bir hayatın kapılarını açmanıza katkı olmak.

bottom of page