top of page

İADE POLİTİKASI

İADE ŞARTLARI

30 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu (faturanızın arkasında) doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, MNG Kargo ile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır. İade ebrutarimdilekcan.com’a ulaştı bilgilendirmesi: İadeniz bize ulaşınca e-posta gönderilir.

 

Geri ödemeler:

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Ebru Tarım Dilekcan geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

 

İade Adresi:
Ebru Tarım Dilekcan, İzmir
Destek için info@ebrutarimdilekcan.com adresine e-posta gönderebilirsiniz veya +90 532 372 37 11 numaralı telefonu arayarak Ebru Tarım Dilekca'a ulaşabilirsiniz.

bottom of page